Grała młodzież. Wygrane juniorów i trampkarzy
Dodane przez BKS_Admin dnia 09 maj 2016 14:38:26
Zwycięstwami drużyn Victorii zakończyły się mecze naszych drużyn młodzieżowych w ligach juniorów oraz trampkarzy. Nie powiodło się natomiast zespołowi młodzików.
Rozszerzona zawartość newsa
Zwycięstwami drużyn Victorii zakończyły się mecze naszych drużyn młodzieżowych w ligach juniorów oraz trampkarzy. Nie powiodło się natomiast zespołowi młodzików.

Młodziki
Trzeci, ostatni w tej części, turniej fazy kontynuacji drużyna młodzików rozegrała w Reszlu. Niestety, podobnie jak tydzień wcześniej w Wojciechach, tak i teraz Victoria przegrała oba mecze. Porażkami zakończyły się spotkania z KS Wojciechy (0:2) oraz Orlętami (0:7).

Trampkarze
Efektowną wygraną 8:1 zakończył się wyjazdowy mecz drużyny prowadzonej przez Wiesława Kuracha z Naki II Olsztyn. Victoria zajmuje w tabeli trzecie miejsce. Ma 37 punktów, tyle samo co wicelider SKS Novum II Szczytno i zaledwie punkt mniej niż prowadząca Tęcza Biskupiec. Drużyna z Bartoszyc ma jednak do rozegrania zaległe spotkanie z OKS Stomil III Olsztyn (15 czerwca).

W następnej kolejce Victoria zagra na wyjeździe z DKS Dobre Miasto. Najbliższy rywal zajmuje w tabeli 5. miejsce, ma 28 punktów.

Juniorzy
Po dwóch bolesnych porażkach, swój ligowy mecz wygrali juniorzy. Pokonali oni 4:1 Granicę Bezledy. W tabeli "Vikcia" jest czwarta. Zgromadziła 21 punktów. Do lidera - Granicy Kętrzyn - traci ich siedem.

W następnej kolejce Victoria będzie miała przerwę. Miała wtedy zagrać na wyjeździe z mazurem Pisz, ale rywale wycofali się z rozgrywek. Dlatego bartoszyczanie otrzymają punkty walkowerem.