Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty
MBKS Victoria Bartoszyce ogłasza nabór wszystkich chętnych DZIECI do nowo tworzonej grupy ŻAK rocznik 2007-2008 na bezpłatne zajęcia, które rozpoczną się w dniu 14.02.2014r. w hali "mechaniaka" przy ul. Limanowskiego w godz. 13.30 - 15.00. Zajęcia będą odbywać się w każdą sobotę. ZAPRASZAMY!

Przekazując 1% swojego podatku możesz wspomóc klub sportowy MBKS VICTORIA Bartoszyce w realizacji celów statutowych. DZIĘKUJEMY!
Pięć bramek w sparingu z Tytanem.
W środę piłkarze Victorii Bartoszyce zagrali kolejny raz sparing z Tytanem Łankiejmy. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bartoszycach ponownie lepsi okazali się podopieczni Kamila Szajdy wygrywając wysoko 5:0 (4:0).
Bramki dla naszej drużyny strzelali: Mazurek (dwie), M. Zawadzki, E. Tucholski i Osipowicz.

VICTORIA: Czupajło - Kozera, D. Zawadzki, Krzemiński, Osiński, Kuśnierz, E. Tucholski, Osipowicz, Błudnicki, M. Zawadzki, Mazurek oraz Staniec, Harhaj, D. Tucholski, Rumiński;
BKS_Admin || 05 marzec 2015 19:52:29 || Komentarze 0 � Czytano 12
Sparing: Remis z Łyną Sępopol.
Piłkarze bartoszyckiej Victorii rozegrali dziś kolejny sparing. W meczu rozegranym w Sępopolu z tamtejszą Łyną padł wynik remisowy 3:3.
Bramki dla Vikci strzelali: Mateusz Zawadzki, Przemysław Mazurek i Patryk Pęcak.
BKS_Admin || 28 luty 2015 16:54:58 || Komentarze 0 � Czytano 45
Sparing: Victoria - Tytan Łankiejmy 7:3.
W środę seniorzy Victorii zagrali mecz kontrolny z B-klasowym Tytanem Łankiejmy (pierwotnie sparing miał się odbyć z Polonią Lidzbark Warmiński, ale drużyna z Lidzbarka miała jakieś problemy i nie przyjechała do Bartoszyc). Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem bartoszyczan 7:3 (2:2).
Victoria zagrała w bardzo okrojonym składzie. Z różnych przyczyn w sparingu nie mogli wystąpić bracia Zawdzcy, Konieczek, Jan Kadziewicz, Dacjusz Tucholski, Kozera, Harhaj, Jodko, Mazurek. W bramce w pierwszej połowie bronił zawodnik z pola Maciek Kadziewicz (po przerwie zmienił go Karol Czupajło).
Bramki dla Vikci strzelali: Lis (trzy), Osipowicz, Błudnicki, Kuśnierz, Pęcak.

VICTORIA: M. Kadziewicz (Czupajło) - Osiński, Milczarek, Włodarczyk, Rumiński, E. Tucholski, Lis, Błudnicki, Staniec, Krzemiński, Osipowicz oraz Kuśnierz, Pęcak;
BKS_Admin || 26 luty 2015 19:58:44 || Komentarze 0 � Czytano 68
Juniorzy pokonali Redutę Bisztynek w pierwszym sparingu.
Juniorzy bartoszyckiej Victorii w swoim pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej pokonali rówieśników z Bisztynka 6:2 (3:1).
Bramki zdobyli: Warda, Świstek, Łazarecki, Groszyk, Kudlicki, Rumiński.
BKS_Admin || 22 luty 2015 19:11:42 || Komentarze 0 � Czytano 72
Sparing: Victoria wysoko wygrywa z ligowym rywalem.
Bartoszycka Victoria w kolejnym sparingu wysoko pokonała IV-ligowy DKS Dobre Miasto 5:0.
Już do przerwy bartoszyczanie prowadzili 3:0, a na listę strzelców wpisali się Ernest Tucholski i dwukrotnie Mateusz Zawadzki. Kolejne bramki padły w ostatnich 10 minutach spotkania, a do siatki trafiali Przemysław Mazurek i Tomasz Konieczek.
BKS_Admin || 21 luty 2015 15:41:57 || Komentarze 0 � Czytano 106
Juniorzy Victorii zagrają pierwszy sparing.
W najbliższą niedzielę nasi juniorzy rozegrają swój pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.
Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bartoszycach o godz. 11.00 nasi młodzi piłkarze podejmą rówieśników z Reduty Bisztynek.
BKS_Admin || 20 luty 2015 20:34:23 || Komentarze 0 � Czytano 74