Treningi młodszej i starszej grupy Orlik odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 16.30 na orliku przy ulicy Traugutta.
Victoria to już nie tylko piłka nożna!
W niedzielę 24 sierpnia 2014r. odbył się "I Rodzinny ekologiczny rajd rowerowy" organizowany przez MBKS Victoria w ramach zajęć świetlicowych oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Partnerami byli Urząd Miasta Bartoszyce i ZGO Sp. z.o.o.
Impreza została dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.
Do uczestnictwa w Rajdzie zostały zaproszone całe rodziny bez żadnego ograniczenia wiekowego. Trasa rajdu liczyła około 10 km ze względu na potrzebę jej dostosowania do możliwości wszystkich uczestników.
BKS_Admin || 02 wrzesień 2014 16:00:02 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 21
GKS Wikielec za silny dla Victorii.
Drużyna Victorii Bartoszyce przegrała piaty kolejny mecz ligowy. Bartoszyczanie w 6 kolejce IV ligi wysoko przegrali na wyjeździe z GKS-em Wikielec 2:5.
BKS_Admin || 02 wrzesień 2014 15:42:54 || Komentarze 0 � Czytano 9
IV liga: Victoria - Mamty Giżycko 0:1.
W dzisiejszym meczu 5 kolejki IV ligi piłkarze bartoszyckiej Victorii przegrali z Mamrami Giżycko 0:1 (0:1).
BKS_Admin || 27 sierpień 2014 19:37:54 || Komentarze 1 � Czytano 212
Minimalna porażka Victorii w Olsztynie ze Stomilem II.
Zaledwie kilku minut zabrakło piłkarzom Victorii do wywiezienia z Olsztyna remisu z faworyzowaną drużyną rezerw Stomilu. Niestety w 86 minucie spotkania zwycięstwo dla olsztynian zapewnił Karol Żwir i to gospodarze cieszyli się z wygranej 1:0.
Piłkarze rezerw Stomilu dominowali przez całe spotkanie jednak długo nie mogli trafić do bramki Jaworskiego. Dwukrotnie po strzałach Michała Trzeciakiewicza piłka uderzała w słupek. Vikcia najlepszą okazję miała 20 minut przed końcem spotkania ale udanie interweniował bramkarz Stomilu, który uratował swoją drużynę przed stratą gola.
Victoria Bartoszyce zaliczyła trzecią kolejną porażkę i spadła na przedostatnią pozycję w tabeli IV ligi.

Stomil II Olsztyn - Victoria Bartoszyce 1:0 (0:0)
Bramki: Żwir (86);

VICTORIA:  Jaworski - D. Tucholski (50' Mazurek), Konieczek (54' Wypniewski), Milczarek, Krzemiński, Osiński, Pryszczepko, E. Tucholski, Rupacz, Włodarczyk, Zawadzki;
BKS_Admin || 24 sierpień 2014 17:58:15 || Komentarze 0 � Czytano 179
Wysoka porażka na własnym boisku.
Kompletnie nie udał się piłkarzom Victorii mecz III kolejki IV ligi z Warmiakiem Łukta. Bartoszyczanie na własnym boisku wysoko przegrali 0:4 (0:1).
Goście pierwszą bramkę strzelili w 20 minucie kiedy to po rzucie wolnym Jaworskiego pokonał Skiżewski. W odpowiedzi Przemysław Mazurek trafił do bramki gości ale sędzia boczny dopatrzył się pozycji spalonej i bramki nie uznano. W drugiej połowie do bramki trafiali tylko zawodnicy z Łukty. Uczynili to 3-krotne w tym dwa razy po rzutach karnych.
Słaby mecz Victorii i wysoka porażka w kiepski stylu.
BKS_Admin || 17 sierpień 2014 17:16:06 || Komentarze 1 � Czytano 255
IV liga: Omulew Wielbark - Victoria 3:0.
W drugiej kolejce IV ligi piłkarze Victorii Bartoszyce przegrali w meczu wyjazdowym z Omulwią Wielbark 0:3 (0:1).

Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce 3:0 (1:0)
Bramki: Szczygielski (45), M.Miłek (51-karny), Kwiecień (78);
BKS_Admin || 13 sierpień 2014 17:28:41 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 240