Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty
Informacja dla Orlików:
Treningi młodszej i starszej grupy Orlik odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 16.30 na orliku przy ulicy Traugutta.
IV liga: Victoria - Polonia Pasłęk 3:5.
W meczu 13 kolejki IV ligi piłkarze Victorii Bartoszyce przegrali na własnym boisku z Polonią Pasłęk 3:5. Gole dla bartoszyczan strzelali: Patryk Pęcak (dwie) i Dacjusz Tucholski.
Mecz w Bartoszycach udanie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 4 minucie po trafieniu Pęcaka wyszli na prowadzenie. Niestety w dalszej części pierwszej połowy trafiali już tylko goście z Pasłęka, którzy uczynili to trzykrotnie i na przerwę schodzili prowadząc 3:1. W drugiej połowie padły jeszcze cztery bramki po dwie dla każdej z drużyn i mecz zakończył się porażką bartoszyczan 3:5.

Victoria Bartoszyce - Polonia Pasłęk 3:5 (1:2)
Bramki: Pęcak 2 (4, 78), D. Tucholski (59) - Lenart 3, Konczewski, Błażewicz;

VICTORIA:  Jaworski (24' Jodko) - Jagielski (67' Małolepszy), Szajda, Kuśnierz, Milczarek, Krzemiński, Osiński, Włodarczyk (48' D. Tucholski), Kozera (46' Mazurek), E. Tucholski, Pęcak;
BKS_Admin || 19 październik 2014 15:19:45 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 86
Koniec przygody z pucharem.
Victoria Bartoszyce w meczu 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski przegrała na własnym boisku z III-ligowym MKS-em Korsze 2:5 i odpadła z tych rozgrywek. Bramki dla bartoszyczan strzelali: Ernest Tucholski i Kamil Kozera.
BKS_Admin || 15 październik 2014 18:06:37 || Komentarze 0 � Czytano 97
IV liga: Warmia Olsztyn - Victoria 3:2.
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Victorii Bartoszyce przegrali w Olsztynie z miejscową Warmią 2:3 (0:2). Bramki dla Vikci zdobyli: Ernest Tucholski i Dacjusz Tucholski.

więcej wkrótce ...
BKS_Admin || 12 październik 2014 17:26:43 || Komentarze 0 � Czytano 111
Święto ziemniaka z MBKS VICTORIĄ BARTOSZYCE.
Ponad 140 osób bawiło się z MBKS Victoria Bartoszyce w niedzielne słoneczne popołudnie na Stadionie Miejskim. Święto ziemniaka " Ziemniak bez GMO - jedzenie ma znaczenie" przyciągnęło nie tylko sympatyków, pasjonatów czy kibiców klubu.
A wszystko to dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Jesteśmy mega szczęśliwi, że to co robimy jest dla WAS przyjemne i potrzebne. Wspólne i rodzinne ziemniaczane zawody sportowe, pieczenie kiełbasek oraz ziemniaków oraz wielki mecz dzieci vs. rodzice to nieliczne atrakcje które towarzyszyły temu świętu.
IV liga: Victoria - Start Kozłowo 0:4.
Fatalna passa bartoszyckiego zespołu trwa. Victoria przegrała dziesiąty ligowy mecz z rzędu. Tym razem za mocny okazał się beniaminek IV ligi zespół Startu Kozłowo, który wysoko pokonał bartoszyczan aplikując im cztery bramki, nie tracąc żadnej.

Victoria Bartoszyce - Start Kozłowo 0:4 (0:2)
Bramki: Nadrowski (3-karny), Terefeńko (35-samob.) Dębek (69), Włoch (72);

VICTORIA:  Jodko (75' Jaworski) - Kadziewicz, Terefeńko (46' Pecak), Kuśnierz, Milczarek, Krzemiński, E. Tucholski, Osiński Osipowicz (77' Lis), Zawadzki, Mazurek;
WPP: Reduta Bisztynek - Victoria 1:3.
W meczu w ramach 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski Victoria Bartoszyce pokonała w Bisztynku tamtejszą Redutę 1:3 (0:1). Bramki dla bartoszyczan strzelali: Przemysław Mazurek (dwie) i Mateusz Zawadzki.
W kolejnej rundzie WPP nasz zespół zagra z III-ligowym MKS-em Korsze, który wyeliminował DKS Dobre Miasto.

Reduta Bisztynek - Victoria Bartoszyce 1:3 (0:1)
Bramki: Mazurek 2 (30, 89), Zawadzki (84) - Pietruszczyk (66);

VICTORIA:  Jodko - Kadziewicz, Konieczek (55' Włodarczyk), Kuśnierz, Kozera (71' Sobolewski), Krzemiński, D. Tucholski, E. Tucholski, Osiński (71' Lis), Zawadzki, Mazurek;