Polecamy
Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty

Przekazując 1% swojego podatku możesz wspomóc klub sportowy MBKS VICTORIA Bartoszyce w realizacji celów statutowych. DZIĘKUJEMY!
Kolejne trzy punkty. Mamry pokonane.
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze bartoszyckiej Victorii w tym sezonie. Na boisku w Kruklankach (tam rozgrywa swoje mecze zespół Mamr - stadion w Giżycku jest remontowany) Vikcia pokonała Mamry Giżycko 4:2 (1:1).
Po zwycięstwie nad rezerwami Stomilu Olsztyn Victoria idzie za ciosem. W pierwszej połowie meczu z Mamrami pierwsi na prowadzenie w 15 minucie wyszli gospodarze. Kilka minut przed gwizdkiem na przerwę Victoria wyrównała po trafieniu Mateusza Zawadzkiego i po 45 minutach był remis 1:1. Druga część meczu bardzo dobrze ułożyła się dla naszego zespołu. Kolejno bramki strzelali Przemysław Mazurek i ponownie Zawadzki. W samej końcówce Mamry zdołały strzelić kontaktową bramkę po rzucie karnym, ale ostatnie słowo należało do Vikci i w doliczonym czasie gry wynik na 4:2 ustalił Patryk Pęcak.
BKS_Admin || 11 kwiecień 2015 17:41:51 || Komentarze 0 � Czytano 22
Długo wyczekiwane zwycięstwo. Victoria - Stomił II Olsztyn 2:0.
Długo naczekali się kibice bartoszyckiej Victorii na zwycięstwo swojej drużyny w meczu ligowym (I kolejka (09.08.2014) z Zatoką Braniewo 2:1). W końcu udało się w 19 kolejce IV ligi pokonać rezerwy olsztyńskiego Stomilu 2:0 (1:0).
Bramki dla Vikci strzelali: Przemysław Mazurek i Damian Zawadzki.

Dochód ze sprzedaży biletów z meczu został przekazany na pomoc Marcelinie Kaniewskiej, młodej mieszkanki miasta, walczącej z guzem przysadki mózgowej. Udało się zebrać sporą kwotę, która w całości została przekazana na leczenie Marceliny. Wpływ z biletów wyniósł 1333,38 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom.

Victoria Bartoszyce - Stomil II Olsztyn 2:0 (1:0)
Bramki: Mazurek (8), D. Zawadzki (67);

VICTORIA:  Czupajło - D. Tucholski, Milczarek, D. Zawadzki (72 Kwieciński), Kozera, E. Tucholski, Krzemiński, Lis (83 Błudnicki), Osipowicz, M. Zawadzki (64 Osiński), Mazurek (89 Staniec);
BKS_Admin || 03 kwiecień 2015 18:03:08 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 89
Grzegorz Korzeniewski zrezygnował z funkcji prezesa Victorii.
Dnia 31 marca z funkcji prezesa klubu MBKS Victoria Bartosyzce zrezygnował Grzegorz Korzeniewski, który funkcję tę pełnił od 2010 roku.
Nowego prezesa Victorii poznamy podczas walnego zebrania 8 maja. Do tego czasu Korzeniewski będzie p.o. szefa klubu.

- Na moją decyzję wpłynęło wiele czynników. Najpoważniejszy jest prywatny. Prowadzenie działalności gospodarczej zabiera mi coraz więcej czasu.
Drugi powód to atmosfera wokół Victorii. Nie chodzi mi o atmosferę w klubie, bo ta jest bardzo dobra. Byłem dzisiaj na treningu seniorów, po przegranym meczu z Warmiakiem Łukta, deszcz pada, a na zajęciach 18 zawodników. Bardziej chodzi mi o to, co niektórzy ludzie tworzą wokół tego klubu - powiedział Korzeniewski.
BKS_Admin || 01 kwiecień 2015 18:37:04 || Komentarze 0 � Czytano 55
Juniorzy młodsi wygrali turniej BART JUNIOR CUP U-17.
Juniorzy młodsi bartoszyckiej Victorii zajęli I miejsce w turnieju BART JUNIOR CUP-17. O wskazaniu zwycięzcy turnieju zadecydował rzut monetą, ponieważ w klasyfikacji końcowej wraz z drużyną Orląt Reszel mieliśmy identyczny bilans punktowy, jak i bramkowy.
W turnieju wzięły udział cztery zespoły: Tęcza Biskupiec, Orlęta Reszel, Reduta Bisztynek oraz gospodarz Victoria Bartoszyce.
W wyniku losowania pierwszy mecz rozegrały drużyny Tęczy oraz Victorii. Mecz zakończył się remisem 1:1 (bramka: Łazarecki). W drugim spotkaniu Orlęta pokonały Redutę 3:0.
W kolejnych meczach padły następujące wyniki:
Victoria - Orlęta 2:2 (Świstek, Dzwonnik)
Tęcza - Reduta 3:0
Reduta - Victoria 0:3 (Pietrusewicz, Swacha, Łazarecki)

Ostatni mecz miał zadecydować o układzie końcowym tabeli, jednak w ostatniej minucie tego spotkania, przy prowadzeniu Orląt, po zagraniu ręką w polu karnym arbiter wskazał jedenastkę, dzięki której Tęcza doprowadziła do remisu 1:1.
Po takim obrocie sprawy Orlęta, jak i Victoria zgromadziły tę samą ilość punktów i bramek, a w meczu bezpośrednim także padł remis. W związku z tym zwycięzcy turnieju zadecydował rzut monetą, której reszka okazała się szczęśliwa dla naszej drużyny.
BKS_Admin || 31 marzec 2015 21:46:30 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 63
Wysoka porażka w pierwszym meczu ligowym na wiosnę.
Nie udał się piłkarzom bartoszyckiej Victorii pierwszy wyjazdowy mecz ligowy tej wiosny. W spotkaniu 18 kolejki IV ligi rozegranym w Łukcie Victoria wysoko przegrała z tamtejszym Warmiakiem 1:5. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył Dacjusz Tucholski.

Warmiak Łukta - Victoria Bartoszyce 5:1 (2:0)
Bramki: Osenkowski 2 (20, 44), Kubiński 2 (64, 79), Sobótka (72) - D. Tucholski (82);

VICTORIA: Czupajło - Milczarek, Krzemiński, D. Tucholski, Osiński (46 Kwieciński), Kozera (70 Kuśnierz), Błudnicki, Włodarczyk (30 D. Zawadzki), E. Tucholski (83 Staniec), Lis, Osipowicz;
BKS_Admin || 28 marzec 2015 18:28:35 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 102
Pewna wygrana w ostatnim sparingu z Polonią Lidzbark Warmiński.
W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rundy wiosennej bartoszycka Victoria pokonała V-ligową Polonię Lidzbark Warmiński 6:2. Po trafieniach Tomasza Osipowicza i Dacjusz Tucholskiego z rzutu karnego do przerwy prowadziliśmy 2:0. Po zmianie stron do bramki gości trafiali Kamil Kozera, Mateusz Staniec, Adrian Błudnicki oraz Paweł Harhaj.
Już za tydzień w swoim pierwszym meczu ligowym po przerwie zimowej zagramy w Łukcie z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Warmiakiem. Mecz rozpocznie się o godz. 15.

Juniorzy w kolejnym meczu kontrolnym zremisowali 2:2 z Łyną Sępopol. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Arkadiusz Dzwonnik i Dawid Pietrusewicz.
BKS_Admin || 22 marzec 2015 18:12:09 || Komentarze 0 � Czytano 80