Polecamy
Adam Ołdakowski prezesem MBKS Victorii Bartoszyce.
Dziś 26 czerwca na walnym zebraniu MBKS Victoria wybrano nowego prezesa klubu. Został nim Adam Ołdakowski.
Adam Ołdakowski był jedynym kandydatem na stanowisko prezesa. W jawnym głosowaniu otrzymał 21 głosów poparcia. Jedna z osób wstrzymała się od głosu.

- Nigdy nie unikałem tego, że jeśli mogę pomóc komuś, kto się do mnie o tę pomoc zwróci, to zrobię to. Chcę poświęcić wiele czasu na to, żeby Victoria osiągała dobre wyniki. Dajcie mi pół roku. Jeśli po tym czasie uznacie, że nie sprawdziłem się, to sam zrezygnuję - powiedział Ołdakowski.

Podczas walnego do dymisji podał się cały zarząd Victorii, więc postanowiono wybrać nowy. Jego skład niewiele się jednak zmienił. Do zarządu weszli: Jan Kadziewicz, Jan Pechta, Sebastian Murzyn i Grzegorz Korzeniewski.

Komisję rewizyjną tworzyć będą: Wiesław Ostapowicz, Andrzej Łucewicz i Tadeusz Pulik.

Zespół seniorów Victorii wznowi treningi 13 lipca.
BKS_Admin || 26 czerwiec 2015 20:19:48 || Komentarze 0 � Czytano 98
Victoria otrzymała walkower za mecz DKS-em Dobre Miasto
Mecz ostatniej kolejki IV ligi pomiędzy DKS Dobre Miasto a Victorią Bartoszyce został zweryfikowany na walkower na korzyść zespołu z Bartoszyc. Okazało się, że w ekipie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik.
Drużyna z Bartoszyc zakończyła więc rozgrywki na ostatnim miejscu, ale z dorobkiem 25 punktów.
BKS_Admin || 26 czerwiec 2015 20:06:44 || Komentarze 0 � Czytano 101
Wysoka porażka w ostatnim meczu w IV lidze.
W ostatnim meczu w IV lidze Victoria Bartoszyce wysoko przegrała w Dobrym Mieście z tamtejszym DKS-em 0:4. Wszystkie cztery bramki nasz zespół stracił w drugiej połowie spotkania.
BKS_Admin || 22 czerwiec 2015 19:38:16 || Komentarze 0 � Czytano 113
IV liga: Victoria - Błękitni Orneta 3:1.
Piłkarze bartoszyckiej Victorii w przedostatniej kolejce rozgrywek IV ligi pokonali na własnym boisku Błękitnych Orneta 3:1.
Bartoszyczanie bardzo szybko otworzyli wynik tego meczu bo już w 6 minucie strzałem z dystansu bramkarza Błękitnych pokonał Tomasz Konieczek. W 15 minucie składną akcję i dośrodkowanie z lewej strony wykończył strzałem głową Przemysław Mazurek podwyższając na 2:0. Goście bramkę kontaktową strzelili po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tomasza Włodarczyka piłkę głową do bramki skierował Wieliczko. Vikcia w pierwszej części gry miała jeszcze kilka świetnych sytuacji (w tym dwa razy sam na sam z bramkarzem) do strzelenia gola, ale niestety nasi piłkarze nie potrafili umieścić piłki w siatce. Już na początku drugiej połowy po błędzie obrońcy gości po raz drugi w tym spotkaniu do bramki trafił Konieczek ustalając wynik meczu na 3:1.

Victoria Bartoszyce - Błekitni Orneta 3:1 (2:1)
Bramki: Konieczek (6, 47), Mazurek (15) - Wieliczko (27);
BKS_Admin || 14 czerwiec 2015 18:11:51 || Komentarze 0 � Czytano 156
IV liga: Polonia Pasłęk - Victoria 3:0.
W meczu 28 kolejki IV ligi Victoria Bartoszyce przegrała w Pasłęku z miejscową Polonią 0:3. Bartoszyczanie mecz kończyli w dziewiątkę. W pierwszej połowie za niesportowe zachowanie czerwoną kartką został ukarany Kamil Kozera. Pod koniec drugiej połowy z powodu urazu boisko musiał opuścić Mateusz Staniec, a że Kamil Szajda wykorzystał już wszystkie zmiany mecz kończyliśmy o dwóch zawodników mniej.

Polonia Pasłęk - Victoria Bartoszyce 3:0 (1:0)
Bramki: Lenart 2, Lender;
BKS_Admin || 08 czerwiec 2015 19:17:53 || Komentarze 0 � Czytano 162
Victoria zapewnia sobie zwycięstwo w ostatniej akcji meczu..
Ostatnia akcja meczu pomiędzy bartoszycką Victorią a Warmią Olsztyn dała gospodarzom trzy punkty. W doliczonym czasie gry do siatki głową trafił Przemysław Mazurek po czym sędzia zakończył mecz.
Do przerwy prowadzili goście z Olsztyna wykorzystując błąd naszego bramkarza do bramki strzałem głową trafił Dobrowolski. Victoria w pierwszej części gry miała dwie bardzo dobre okazje do strzelenia gola. Najpierw w sytuacji sam na sam z bramkarzem Tomasz Osipowicz uderzył minimalnie obok słupka, a kilka minut później Przemysław Mazurek wbiegł z piłką w pole karne ale uderzył nieczysto i futbolówka minęła bramkę. Na kilka minut przed gwizdkiem na przerwę goście z Olsztyna mieli rzut karny (po faulu Dacjusza Tucholskiego), ale zawodnik Warmii go nie wykorzystał - piłka trafiła w słupek.
W drugiej połowie bartoszyczanie mimo kilku dobrych sytuacji długo nie mogli znaleźć drogi do siatki. Dopiero w 78 minucie po indywidualnej akcji Kamila Krzemińskiego, który minął kilku rywali i płaskim strzałem przy słupku doprowadził do wyrównania. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów w doliczonym czasie gry dośrodkowanie Osipowicza wykorzystał Mazurek i strzałem głową ustalił wynik na 2:1. Po tym golu na stadionie zapanowała wielka radość a sędzia zakończył mecz.

Victoria Bartoszyce - Warmia Olsztyn 2:1 (0:1)
Bramki: Krzemiński (78), Mazurek (90+2) - Dobrowolski (37);
BKS_Admin || 30 maj 2015 18:06:06 || Komentarze 0 � Czytano 222