Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty
MBKS Victoria Bartoszyce ogłasza nabór wszystkich chętnych DZIECI do nowo tworzonej grupy ŻAK rocznik 2007-2008 na bezpłatne zajęcia, które rozpoczną się w dniu 14.02.2014r. w hali "mechaniaka" przy ul. Limanowskiego w godz. 13.30 - 15.00. Zajęcia będą odbywać się w każdą sobotę. ZAPRASZAMY!

Przekazując 1% swojego podatku możesz wspomóc klub sportowy MBKS VICTORIA Bartoszyce w realizacji celów statutowych. DZIĘKUJEMY!
Pewna wygrana w ostatnim sparingu z Polonią Lidzbark Warmiński.
W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rundy wiosennej bartoszycka Victoria pokonała V-ligową Polonię Lidzbark Warmiński 6:2. Po trafieniach Tomasza Osipowicza i Dacjusz Tucholskiego z rzutu karnego do przerwy prowadziliśmy 2:0. Po zmianie stron do bramki gości trafiali Kamil Kozera, Mateusz Staniec, Adrian Błudnicki oraz Paweł Harhaj.
Już za tydzień w swoim pierwszym meczu ligowym po przerwie zimowej zagramy w Łukcie z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Warmiakiem. Mecz rozpocznie się o godz. 15.

Juniorzy w kolejnym meczu kontrolnym zremisowali 2:2 z Łyną Sępopol. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Arkadiusz Dzwonnik i Dawid Pietrusewicz.
BKS_Admin || 22 marzec 2015 18:12:09 || Komentarze 0 � Czytano 41
Ostatnie sparingi.
Zbliża się inauguracja rundy wiosennej w IV lidze. Seniorzy rozegrali swój przedostatni sparing, a ich przeciwnikiem był zespół KS Wojciechy. Spotkanie po strzałach Marcina Kuśnierza oraz Patryka Pęcaka zakończyło się wynikiem 2:0.
W sobotę (21.03) ostatnim sparingpartnerem naszej drużyny będzie Polonia Lidzbark Warmiński.

Juniorzy młodsi bartoszyckiej Victorii również rozgrywają kolejne sparingi przed ligą.
A oto ich wyniki:
Victoria - KS Łabędnik 4:1
Bramki: Warda 2, Łazarecki, Świstek

Victoria - Cresovia Górowo Ił. 4:2
Bramki: Groszyk, Łazarecki, Swacha, Kudlicki
BKS_Admin || 21 marzec 2015 11:29:48 || Komentarze 0 � Czytano 45
Kolejne zwycięskie sparingi seniorów i juniorów Victorii.
Seniorzy Victorii pokonali w sobotnim sparingu V-ligową Granicę Bezledy 6:1.
Bramki w tym meczu strzelali: Mateusz Zawadzki (cztery), samobójcza (Kwieciński), Osiński. W końcówce zabrakło skuteczności dla Osińskiego, Harhaja i E. Tucholskiego bo mógłby być wynik dwucyfrowy.

Juniorzy również rozegrali swój kolejny mecz kontrolny, w którym pokonali rówieśników z Reszla 4:2.
Bramki dla naszej drużyny strzelali: Groszyk, Swacha, Kochański i Łazarecki.
BKS_Admin || 08 marzec 2015 20:02:03 || Komentarze 0 � Czytano 75
Pięć bramek w sparingu z Tytanem.
W środę piłkarze Victorii Bartoszyce zagrali kolejny raz sparing z Tytanem Łankiejmy. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bartoszycach ponownie lepsi okazali się podopieczni Kamila Szajdy wygrywając wysoko 5:0 (4:0).
Bramki dla naszej drużyny strzelali: Mazurek (dwie), M. Zawadzki, E. Tucholski i Osipowicz.

VICTORIA: Czupajło - Kozera, D. Zawadzki, Krzemiński, Osiński, Kuśnierz, E. Tucholski, Osipowicz, Błudnicki, M. Zawadzki, Mazurek oraz Staniec, Harhaj, D. Tucholski, Rumiński;
BKS_Admin || 05 marzec 2015 19:52:29 || Komentarze 0 � Czytano 68
Sparing: Remis z Łyną Sępopol.
Piłkarze bartoszyckiej Victorii rozegrali dziś kolejny sparing. W meczu rozegranym w Sępopolu z tamtejszą Łyną padł wynik remisowy 3:3.
Bramki dla Vikci strzelali: Mateusz Zawadzki, Przemysław Mazurek i Patryk Pęcak.
BKS_Admin || 28 luty 2015 16:54:58 || Komentarze 0 � Czytano 76
Sparing: Victoria - Tytan Łankiejmy 7:3.
W środę seniorzy Victorii zagrali mecz kontrolny z B-klasowym Tytanem Łankiejmy (pierwotnie sparing miał się odbyć z Polonią Lidzbark Warmiński, ale drużyna z Lidzbarka miała jakieś problemy i nie przyjechała do Bartoszyc). Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem bartoszyczan 7:3 (2:2).
Victoria zagrała w bardzo okrojonym składzie. Z różnych przyczyn w sparingu nie mogli wystąpić bracia Zawdzcy, Konieczek, Jan Kadziewicz, Dacjusz Tucholski, Kozera, Harhaj, Jodko, Mazurek. W bramce w pierwszej połowie bronił zawodnik z pola Maciek Kadziewicz (po przerwie zmienił go Karol Czupajło).
Bramki dla Vikci strzelali: Lis (trzy), Osipowicz, Błudnicki, Kuśnierz, Pęcak.

VICTORIA: M. Kadziewicz (Czupajło) - Osiński, Milczarek, Włodarczyk, Rumiński, E. Tucholski, Lis, Błudnicki, Staniec, Krzemiński, Osipowicz oraz Kuśnierz, Pęcak;
BKS_Admin || 26 luty 2015 19:58:44 || Komentarze 0 � Czytano 98