Najnowszy Użytkownik: ~AZS_PSK_KamilMilner

Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty
Informacja dla Orlików:
Treningi młodszej i starszej grupy Orlik odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 16.30 na orliku przy ulicy Traugutta.
W pucharze gramy dalej.
Piłkarze bartoszyckiej Victorii w meczu 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski pokonali na wyjeździe Danpol Knopin 3:2 (0:1) i awansowali do kolejnej rundy tych rozgrywek.
Nasz zespół mimo, że przegrywał już 0:2 (bramki gospodarze strzelali w 28 i 50 minucie) to zdołał się podnieść i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Przez ponad godzinę nasi zawodnicy nie potrafili trafić do bramki gospodarzy. Dopiero w 65 minucie wychodzący sam na sam Przemysław Mazurek został sfaulowany w polu karnym a jedenastkę na bramkę zamienił Tomasz Osipowicz. Ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania trzy minuty później, kiedy po dośrodkowaniu skierował głową piłkę do siatki. Bramkę na wagę awansu w 77 minucie po uderzeniu z ok 20 metra i rykoszecie strzelił Adrian Włodarczyk.
W następnej rundzie Vikcia zagra z Redutą Bisztynek, która w 1/32 WPP wyeliminowała Łynę Sępopol.
BKS_Admin || 17 wrzesień 2014 17:01:56 || Komentarze 0 � Czytano 28
Wiesław Kurach nie jest już trenerem Victorii.
Zarząd klubu MBKS Victoria Bartoszyce postanowił rozwiązać umowę z dotychczasowym trenerem seniorów Wiesławem Kurachem. Tymczasowo funkcję trenera przejmie Kamil Szajda, grający wciąż zawodnik Victorii.
Wiesław Kurach na stanowisku trenera był od lipca bieżącego roku. Prowadził drużynę w ośmiu meczach ligowych, w których wygrał tylko raz i poniósł 7 kolejnych porażek. Aktualnie Victoria zajmuje ostatnia pozycję w tabeli z dorobkiem 3 punktów i stosunkiem bramek 5-25.
Kamil Szajda po raz pierwszy poprowadzi zespół już w najbliższą środę w meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski na wyjeździe z Danpolem Knopin (beniaminek V ligi).
BKS_Admin || 16 wrzesień 2014 17:17:03 || Komentarze 0 � Czytano 39
Mrągowia zdecydowanie za silna.
Kolejnej wysokiej porażki doznali piłkarze bartoszyckiej Victorii. W meczu 8 kolejki IV ligi nasz zespół został rozgromiony w Mrągowie przez tamtejszą Mrągowie 1:6. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie a jedyną bramkę dla Vikci w 39 minucie strzelił Kamil Krzemiński.

Mrągowia Mrągowo - Victoria Bartoszyce 6:1 (6:1)

VICTORIA:  Jodko - Wypniewski (75' Kuśnierz), Sosiński, Milczarek, Szajda (46' Mazurek), Krzemiński, Włodarczyk (46' Osiński), D. Tucholski, E. Tucholski, Włodarczyk, Terefeńko (40' Osipowicz);
BKS_Admin || 14 wrzesień 2014 11:41:21 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 90
Słabo coraz słabiej. Victoria - Pisa Barczewo 0:4.
Niemoc piłkarzy bartoszyckiej Victorii się pogłębia. Bartoszyczanie przegrali szósty mecz z rzędu. Tym razem nie sprostali zespołowi Pisy Barczewo ulegając aż 0:4.
Fatalne dla gospodarzy okazały się ostatnie minuty pierwszej połowy. Piłkarze z Bartoszyc się przyglądali a Pisa bez problemu strzelała gole w 42, 43, i 44 minucie. W drugiej połowie goście strzałem z dystansu trafili po raz czwarty i trzy punkty pojechały do Barczewa.

Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo 0:4 (0:3)
Bramki: Maciążek, Sajnach, Karwowski (dwie);

VICTORIA:  Jaworski - Konieczek, Sosiński, Szajda (68' Wypniewski), Rupacz (29' Milczarek, 68' Kuśnierz), Krzemiński, D. Tucholski, Osiński (46' Osipowicz), Włodarczyk, Pęcak, Mazurek;
Victoria to już nie tylko piłka nożna!
W niedzielę 24 sierpnia 2014r. odbył się "I Rodzinny ekologiczny rajd rowerowy" organizowany przez MBKS Victoria w ramach zajęć świetlicowych oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Partnerami byli Urząd Miasta Bartoszyce i ZGO Sp. z.o.o.
Impreza została dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.
Do uczestnictwa w Rajdzie zostały zaproszone całe rodziny bez żadnego ograniczenia wiekowego. Trasa rajdu liczyła około 10 km ze względu na potrzebę jej dostosowania do możliwości wszystkich uczestników.
GKS Wikielec za silny dla Victorii.
Drużyna Victorii Bartoszyce przegrała piaty kolejny mecz ligowy. Bartoszyczanie w 6 kolejce IV ligi wysoko przegrali na wyjeździe z GKS-em Wikielec 2:5. Bramki dla Vikci strzelali Kamil Krzemiński i Ernest Tucholski.

GKS Wikielec - Victoria Bartoszyce 5:2 (2:0)
Bramki: Ludwiczak (28), Kołakowski (40), Tomczyk (47), Kolibowski 2 (75, 88) - Krzemiński (70), E. Tucholski (84);

VICTORIA:  Jodko - D. Tucholski, Konieczek, Sosiński, Milczarek (80' Kuśnierz), Krzemiński, Osiński (70' Kuźmowicz), Rupacz (82' Pryszczepko), E. Tucholski, Włodarczyk, Zawadzki (35' Wypniewski);
BKS_Admin || 02 wrzesień 2014 15:42:54 || Komentarze 1 � Czytano 215