Najnowszy Użytkownik: ~AZS_PSK_KamilMilner

Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty
Informacja dla Orlików:
Treningi młodszej i starszej grupy Orlik odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 16.30 na orliku przy ulicy Traugutta.
IV liga: Victoria - Mamty Giżycko 0:1.
W dzisiejszym meczu 5 kolejki IV ligi piłkarze bartoszyckiej Victorii przegrali z Mamrami Giżycko 0:1 (0:1).
BKS_Admin || 27 sierpień 2014 19:37:54 || Komentarze 0 � Czytano 28
Minimalna porażka Victorii w Olsztynie ze Stomilem II.
Zaledwie kilku minut zabrakło piłkarzom Victorii do wywiezienia z Olsztyna remisu z faworyzowaną drużyną rezerw Stomilu. Niestety w 86 minucie spotkania zwycięstwo dla olsztynian zapewnił Karol Żwir i to gospodarze cieszyli się z wygranej 1:0.
Piłkarze rezerw Stomilu dominowali przez całe spotkanie jednak długo nie mogli trafić do bramki Jaworskiego. Dwukrotnie po strzałach Michała Trzeciakiewicza piłka uderzała w słupek. Vikcia najlepszą okazję miała 20 minut przed końcem spotkania ale udanie interweniował bramkarz Stomilu, który uratował swoją drużynę przed stratą gola.
Victoria Bartoszyce zaliczyła trzecią kolejną porażkę i spadła na przedostatnią pozycję w tabeli IV ligi.

Stomil II Olsztyn - Victoria Bartoszyce 1:0 (0:0)
Bramki: Żwir (86);

VICTORIA:  Jaworski - D. Tucholski (50' Mazurek), Konieczek (54' Wypniewski), Milczarek, Krzemiński, Osiński, Pryszczepko, E. Tucholski, Rupacz, Włodarczyk, Zawadzki;
BKS_Admin || 24 sierpień 2014 17:58:15 || Komentarze 0 � Czytano 124
Wysoka porażka na własnym boisku.
Kompletnie nie udał się piłkarzom Victorii mecz III kolejki IV ligi z Warmiakiem Łukta. Bartoszyczanie na własnym boisku wysoko przegrali 0:4 (0:1).
Goście pierwszą bramkę strzelili w 20 minucie kiedy to po rzucie wolnym Jaworskiego pokonał Skiżewski. W odpowiedzi Przemysław Mazurek trafił do bramki gości ale sędzia boczny dopatrzył się pozycji spalonej i bramki nie uznano. W drugiej połowie do bramki trafiali tylko zawodnicy z Łukty. Uczynili to 3-krotne w tym dwa razy po rzutach karnych.
Słaby mecz Victorii i wysoka porażka w kiepski stylu.
BKS_Admin || 17 sierpień 2014 17:16:06 || Komentarze 1 � Czytano 204
IV liga: Omulew Wielbark - Victoria 3:0.
W drugiej kolejce IV ligi piłkarze Victorii Bartoszyce przegrali w meczu wyjazdowym z Omulwią Wielbark 0:3 (0:1).

więcej wkrótce ...
BKS_Admin || 13 sierpień 2014 17:28:41 || Komentarze 0 � Czytano 193
Na początek zwycięstwo. Victoria - Zatoka Braniewo 2:1.
Piłkarze bartoszyckiej Victorii w pierwszym meczu sezonu 2014/2015 IV ligi pokonali na własnym boisku Zatokę Braniewo 2:1 (1:1). Bardzo udanie w roli trenera Victorii zadebiutował Wiesław Kurach, a jego zespół po niezłym spotkaniu zainkasował trzy punkty.
Pierwszą bramkę nasza drużyna strzeliła w 25 minucie kiedy to idealne dośrodkowanie w pole karne Tomasza Konieczka wpadło na głowę Mateusza Zawadzkiego, który umieścił piłkę w siatce obok bezradnie interweniującego bramkarza. Zawodnicy z Bartoszyc już wcześniej mogli pokusić się o zdobycie bramki ale dwukrotnie wychodzących na idealne pozycję Zawadzkiego i Pęcaka w ostatniej chwili blokowali obrońcy gości. Braniewianie zdołali wyrównać jeszcze tuż przed gwizdkiem na przerwę. Jaworski jeszcze obronił pierwszy strzał wychodzącego sam na sam napastnika Zatoki, ale przy dobitce jego kolegi był już bezradny.
Zwycięska bramka padła w 72 minucie gry po uderzeniu z dystansu jednego z zawodników Victorii piłka wpadła pod nogę Radosława Pryszczepki, który z ok 5 metra wepchnął ją do bramki tuż przy słupku.
Brawo, oby tak dalej!!!

Victoria Bartoszyce - Zatoka Braniewo 2:1 (1:1)
Bramki: Zawadzki (25), Pryszczepko (72) - Niewiadomski (45+);
BKS_Admin || 09 sierpień 2014 16:37:24 || Komentarze 4 � Czytano 524
Zaczynamy sezon. Na początek zagramy z Zatoką Braniewo.
Już dzisiaj (sobota, 09.08) piłkarze bartoszyckiej Victorii zainaugurują kolejny sezon w IV lidze meczem z Zatoką Braniewo. Mecz rozpocznie się na stadionie miejskim w Bartoszycach o godzinie 16. Będzie to pierwszy oficjalny mecz Victorii pod wodzą nowego trenera Wiesława Kuracha, który zastąpił na tym stanowisku Marka Rabczuka.
W nowym sezonie w barwach Victorii nie zobaczymy już Ariela Żukowskiego, który przeszedł do Cresovii Górowo Iławeckie. Do drużyny z Bartoszyc dołączył obrońca Radosław Sosiński (ostatnio Łyna Sępopol).
Ostatnie spotkania z drużyną Zatoki Braniewo w IV lidze nie wypadły dobrze dla naszego zespołu. W obu meczach bartoszyczanie ponosili wysokie porażki (2:5 - na wyjeździe, 1:5 - dom). Miejmy nadzieje, że w sobotnie popołudnie przełamiemy złą passę i trzy punkty zostaną w Bartoszycach.
WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ !!!
BKS_Admin || 09 sierpień 2014 11:12:43 || Komentarze 2 � Czytano 293