Omulew Wielbark

Czarni Olecko

Polecamy
IV liga: Start Kozłowo - Victoria 1:4.
W meczu 26 kolejki IV ligi piłkarze Victorii Bartoszyce pokonali w Kozłowie miejscowy Start 4:1.
Do przerwy podopieczni trenera Kamila Szajdy prowadzili 2:1 po trafieniach Mateusza Zawadzkiego i Huberta Lisa. W drugiej części gry kolejne dwie bramki dołożyli ponownie Zawadzki oraz Przemysław Mazurek.
BKS_Admin || 24 maj 2015 13:16:06 || Komentarze 0 � Czytano 60
Potężne lanie od lidera rozgrywek.
Bartoszycka Victoria w meczu z liderem rozgrywek odniosła wysoką porażkę 1:6.
Liderująca w IV lidze Granica Kętrzyn do przerwy prowadziła 2:0 a obie bramki strzelił Dajnowski. Gospodarze tuż przed przerwą mogli strzelić kontaktowego gola ale w idealnej sytuacji przestrzelił Ernest Tucholski. Po przerwie goście szybko pozbawili Victorię złudzeń na osiągnięcie korzystnego wyniku strzelając kolejno trzy bramki. Piłkarze z Bartoszyc zdołali jedynie odpowiedzieć trafieniem Przemysława Mazurka na 1:5. Tuż przed końcowym gwizdkiem Granica strzeliła jeszcze szóstą bramkę ośmieszając przy tym obronę i bramkarza gospodarzy.
BKS_Admin || 17 maj 2015 15:02:23 || Komentarze 0 � Czytano 102
Porażka w Lubawie. Victoria kończyła mecz w dziesiątkę.
Porażką Victorii Bartoszyce 1:2 zakończył się wyjazdowy mecz IV ligi z Motorem Lubawa. Mało zabrakło piłkarzom bartoszyckiej Victorii do wywiezienia z Lubawy jednego punktu. W ostatniej minucie meczu zwycięstwo gospodarzom zapewnił Michał Maj. Bartoszyczanie mecz kończyli w dziesiątkę w 77 minucie czerwoną kartkę (za drugą żółtą) otrzymał Remigiusz Osiński. Mimo gry w osłabieniu nasi zawodnicy mogli pokusić się o strzelenie gola. W końcówce dwóch znakomitych sytuacji nie wykorzystał Patryk Pęcak.

Motor Lubawa - Victoria Bartoszyce 2:1 (1:1)
Bramki: Lewicki (13), Maj (90) - Zawadzki (28);
BKS_Admin || 10 maj 2015 12:26:50 || Komentarze 0 � Czytano 135
IV liga: Victoria - Mrągowia Mrągowo 0:1.
Zespół bartoszyckiej Victorii w meczu 23 kolejki IV ligi uległ nieznacznie na własnym boisku Mrągowii Mrągowo 0:1.

Victoria Bartoszyce - Mrągowia Mrągowo 0:1 (0:1)
Bramki: Kapusta (25);
BKS_Admin || 01 maj 2015 18:25:41 || Komentarze 0 � Czytano 183
Victoria wywozi z Barczewa komplet punktów.
Trzecie zwycięstwo (a drugie wyjazdowe) tej wiosny odnieśli piłkarze bartoszyckiej Victorii pokonując w Barczewie tamtejszą Pisę 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę dla naszej ekipy po rzucie rożnym i uderzeniu głową zdobył Hubert Lis.

Pisa Barczewo - Victoria Bartoszyce 0:1 (0:1)
Bramki: Lis (14);
BKS_Admin || 25 kwiecień 2015 18:02:56 || Komentarze 0 � Czytano 221
IV liga: Victoria - GKS Wikielec 1:4.
Nie udało się sprawić niespodzianki i pokonać wicelidera rozgrywek w meczu XXI kolejki rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Piłkarze Victorii Bartoszyce przegrali na własnym boisku z GKS-em Wikielec 1:4 (0:1). Honorowe trafienie dla Vikci padło po strzale Mateusza Stańca.
Początek spotkania to zdecydowana przewaga gości, którzy grając z wiatrem próbowali to wykorzystać i zepchnęli Victorie do defensywy. W 14 minucie udało się piłkarzom z Wikielca objąć prowadzenie. Po błędzie naszych obrońców piłkę przejął Sobociński i umieścił piłkę w siatce lobując wychodzącego Czupajłe. Po dwudziestu minutach bartoszyczanie otrząsnęli się i zaczęli groźniej atakować. Doskonałą okazję na wyrównanie miał Dacjusz Tucholski, ale nie wykorzystał rzutu karnego (piłka po jego strzale trafiła w słupek). Nasz zespół jeszcze w pierwszej połowie mógł pokusić się o strzelenie bramki, ale wyraźnie nie miał szczęścia. Dwa razy po strzałach naszych zawodników piłka lądowała na poprzeczce a raz trafiła w słupek.
W drugiej połowie zawodnicy z Wikielca ponownie trafiali do siatki gospodarzy w 75 i 80 minucie. Victoria zdołała odpowiedzieć w 85 minucie trafieniem Mateusza Stańca. W samej końcówce wynik na 4:1 dla drużyny GKS-u Wikielec ustalił Płoski.
Niestety po dwóch zwycięstwach przyszła wysoka porażka z drużyną z Wikielca. Mimo wszystko piłkarze Victorii zagrali niezłe spotkanie i gdyby mieli więcej szczęścia i zachowali trochę więcej zimnej krwi przy swoich sytuacjach wynik mógłby wyglądać zupełnie inaczej.

Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec 1:4 (0:1)
Bramki: Staniec (85) - Sobociński 2 (14, 80-karny), Kołakowski (75), Płoski (89);

VICTORIA: Czupajło - Lis (46' Kwieciński), Krzemiński, D. Tucholski, Kozera, Osiński, E. Tucholski, Pęcak (76 Staniec), M. Zawadzki, Osipowicz, Mazurek;
BKS_Admin || 18 kwiecień 2015 16:53:12 || Komentarze 0 � Czytano 294