Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty
KLUB MBKS VICTORIA BARTOSZYCE OGŁASZA NABÓR DZIEWCZĄT OD 13 ROKU ŻYCIA DO DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ ORAZ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2001-2002 DO GRUPY TRAMPKARZ.
Ostatnie gry kontrolne przed ligą.
Victoria Bartoszyce rozegrała kolejne dwa sparingi w ramach przygotowań do sezonu.
Tydzień temu w meczu rozegranym w Braniewie z tamtejszą Zatoką nasz zespół wysoko przegrał 1:7. Jedyną bramkę dla Vikci strzelił Kamil Kozera. Victoria do Braniewa pojechała w bardzo okrojonym składzie. Na sparing stawiło się 12 zawodników (większość młodzieżowców). W polu musiał zagrać trener Kamil Szajda, Jan Kadziewicz oraz drugi bramkarz Błażej Jodko.
Dziś (01.08) w Bezledach Victoria zmierzyła się z tamtejszą Granicą. Bartoszyczanie wygrali 6:1. Cztery bramki strzelił Przemysław Mazurek a po jednej Marcin Kwieciński i Hubert Lis.

Za tydzień na inaugurację rozgrywek V ligi Victoria podejmie na własnym boisku drużynę Błękitnych Pasym.
BKS_Admin || 01 sierpień 2015 18:02:36 || Komentarze 0 � Czytano 0
Co słychać w Victorii. Przygotowania do sezonu.
Od 13 lipca seniorzy bartoszyckiej Victorii rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.
Pierwszy sparing nasz zespół miał rozegrać 18 lipca z Polonią Lidzbark Warmiński. Niestety zespół z Lidzbarka odwołał mecz.
W środę 22 lipca Victoria wyjechała na sparing do Ornety z miejscowymi Błękitnymi. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2. W pierwszej połowie prowadzenie objęła Vikcia. Po koronkowej akcji do bramki gospodarzy trafił Tomasz Osipowicz. Błękitni jednak najpierw szybko wyrównali i jeszcze w pierwszej części gry wyszli na prowadzenie. Po przerwie po uderzeniu i rykoszecie wyrównał Hubert Lis.

Skład Victorii na mecz z Błękitnymi:  Rodak - D. Zawadzki, Lis, Rumiński, Konieczek, Butniewicz, D. Tucholski, Krzemiński, Osipowicz, Błudnicki, Gajkowski oraz Jaworski, Kadziewicz, Harhaj, Bruj (zawodnik testowany z Reduty Bisztynek).

Kolejne sparingi:
- 24 lub 25 lipiec - Zatoka Braniewo (w Braniewie)
- 1 sierpnia - Granica Bezledy (w Bezledach)
- możliwy jest sparing z MKS Korsze (w którąś środę, termin jeszcze nie ustalony)

Pierwszy ligowy mecz Victoria rozegra na własnym boisku (8 sierpnia, godz. 17.00) z Błękitnymi Pasym.

BKS_Admin || 23 lipiec 2015 15:41:12 || Komentarze 2 � Czytano 132
Adam Ołdakowski prezesem MBKS Victorii Bartoszyce.
Dziś 26 czerwca na walnym zebraniu MBKS Victoria wybrano nowego prezesa klubu. Został nim Adam Ołdakowski.
Adam Ołdakowski był jedynym kandydatem na stanowisko prezesa. W jawnym głosowaniu otrzymał 21 głosów poparcia. Jedna z osób wstrzymała się od głosu.

- Nigdy nie unikałem tego, że jeśli mogę pomóc komuś, kto się do mnie o tę pomoc zwróci, to zrobię to. Chcę poświęcić wiele czasu na to, żeby Victoria osiągała dobre wyniki. Dajcie mi pół roku. Jeśli po tym czasie uznacie, że nie sprawdziłem się, to sam zrezygnuję - powiedział Ołdakowski.

Podczas walnego do dymisji podał się cały zarząd Victorii, więc postanowiono wybrać nowy. Jego skład niewiele się jednak zmienił. Do zarządu weszli: Jan Kadziewicz, Jan Pechta, Sebastian Murzyn i Grzegorz Korzeniewski.

Komisję rewizyjną tworzyć będą: Wiesław Ostapowicz, Andrzej Łucewicz i Tadeusz Pulik.

Zespół seniorów Victorii wznowi treningi 13 lipca.
BKS_Admin || 26 czerwiec 2015 20:19:48 || Komentarze 0 � Czytano 218
Victoria otrzymała walkower za mecz DKS-em Dobre Miasto
Mecz ostatniej kolejki IV ligi pomiędzy DKS Dobre Miasto a Victorią Bartoszyce został zweryfikowany na walkower na korzyść zespołu z Bartoszyc. Okazało się, że w ekipie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik.
Drużyna z Bartoszyc zakończyła więc rozgrywki na ostatnim miejscu, ale z dorobkiem 25 punktów.
BKS_Admin || 26 czerwiec 2015 20:06:44 || Komentarze 0 � Czytano 214
Wysoka porażka w ostatnim meczu w IV lidze.
W ostatnim meczu w IV lidze Victoria Bartoszyce wysoko przegrała w Dobrym Mieście z tamtejszym DKS-em 0:4. Wszystkie cztery bramki nasz zespół stracił w drugiej połowie spotkania.
BKS_Admin || 22 czerwiec 2015 19:38:16 || Komentarze 0 � Czytano 202
IV liga: Victoria - Błękitni Orneta 3:1.
Piłkarze bartoszyckiej Victorii w przedostatniej kolejce rozgrywek IV ligi pokonali na własnym boisku Błękitnych Orneta 3:1.
Bartoszyczanie bardzo szybko otworzyli wynik tego meczu bo już w 6 minucie strzałem z dystansu bramkarza Błękitnych pokonał Tomasz Konieczek. W 15 minucie składną akcję i dośrodkowanie z lewej strony wykończył strzałem głową Przemysław Mazurek podwyższając na 2:0. Goście bramkę kontaktową strzelili po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tomasza Włodarczyka piłkę głową do bramki skierował Wieliczko. Vikcia w pierwszej części gry miała jeszcze kilka świetnych sytuacji (w tym dwa razy sam na sam z bramkarzem) do strzelenia gola, ale niestety nasi piłkarze nie potrafili umieścić piłki w siatce. Już na początku drugiej połowy po błędzie obrońcy gości po raz drugi w tym spotkaniu do bramki trafił Konieczek ustalając wynik meczu na 3:1.

Victoria Bartoszyce - Błekitni Orneta 3:1 (2:1)
Bramki: Konieczek (6, 47), Mazurek (15) - Wieliczko (27);
BKS_Admin || 14 czerwiec 2015 18:11:51 || Komentarze 0 � Czytano 244