Polecamy
Aktualności, Wydarzenia, Komunikaty
Kibicu, piłkarzu, sympatyku, działaczu, rodzicu!!! Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zostaw 1% swojego podatku w swoim klubie. Nr KRS 0000086043, z dopiskiem MBKS VICTORIA BARTOSZYCE.
Drużyna seniorów zajęła 2. miejsce w turnieju w Sępopolu
Na drugim miejscu zakończyli piłkarze Victorii Bartoszyce udział w XXXIII Zimowym Turnieju o Puchar Burmistrza Sępopola/Memoriale Roberta Borowskiego.
BKS_Admin || 06 luty 2016 17:13:17 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 34
Victoria nagrodzona podczas Gali Sportu w Bartoszycach
Nina Michalska, kapitan występującej w III lidze żeńskiej drużyny, zajęła 4. miejsce w plebiscycie "Gońca Bartoszyckiego" i Urzędu Miasta Bartoszyce na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2015 roku. Gratulujemy!

Podczas gali w restauracji Ardi nagrodzono także turniej piłkarski U-10 Legi-Bart o puchar prezesa Legii Warszawa, którego organizatorem był MBKS Victoria. Turniej zdobył miano Imprezy Sportowej Roku.
BKS_Admin || 05 luty 2016 20:24:33 || Komentarze 0 � Czytano 9
Victoria przed zimowym turniejem w Sępopolu
Po dwóch meczach kontrolnych, przygotowujących się do rundy wiosennej w klasie okręgowej piłkarzy Victorii Bartoszyce czeka kolejny sprawdzian na boisku. Tym razem będzie to XXXIII Zimowy Turniej o Puchar Burmistrza Sępopola, który jest jednocześnie memoriałem Roberta Borowskiego.
BKS_Admin || 02 luty 2016 16:25:39 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 100
Orlęta Reszel najlepsze w turnieju Victoria Cup 2016
Osiem drużyn z pięciu klubów zagrało w turnieju młodzików Victoria Cup 2016, którego organizatorem była bartoszycka "Vikcia". Rywalizacja odbyła się w hali w Bezledach, a zwyciężyli zawodnicy Orląt Reszel.
BKS_Admin || 30 styczeń 2016 19:11:13 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 81
Drugi sparing za seniorami, tym razem zwycięstwo
Swój drugi mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy wiosennej w klasie okręgowej rozegrali seniorzy Victorii. Tym razem ich przeciwnikiem był ligowy rywal zza miedzy - Granica Bezledy.

Rozegrany w Bartoszycach mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, choć na początku drugiej połowy drużyna z Bezled objęła już prowadzenie 2:0. Pościg Victorii okazał się jednak skuteczny. Piłkarze "Vikci" najpierw doprowadzili do remisu, a kilka minut przed końcem zdobyli decydującą bramkę.
BKS_Admin || 30 styczeń 2016 14:23:35 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 65
Minimalna porażka w sparingu z Korszami
Piłkarze drużyny seniorów Victorii rozegrali pierwszy w tym roku mecz kontrolny. W Bartoszycach minimalnie przegrali z III-ligowym MKS Korsze.

W pierwszej połowie wyraźnie dominował bardziej ograny zespół gości. Swoją przewagę Korsze udokumentowały dwoma trafieniami, choć okazji stworzyli sobie znacznie więcej. Miedzy innymi raz obrońcy Victorii wybili piłkę z linii bramkowej, goście nie potrafili także wykorzystać kontry trzech na jednego.
BKS_Admin || 27 styczeń 2016 19:31:21 || Czytaj więcejKomentarze 0 � Czytano 116